Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/albdeco/public_html/plugins/system/helix3/core/classes/menu.php on line 89

20+ vite eksperience...

  • Garanci dhe seriozitet nga nje staf profesional dhe i azhornuar vazhdimisht me te rejat e fundit

  • Implante nga kirurg maksilofacial

  • Metode teresisht dixhitale ne trajtim

  • Trajtimi i kanaleve me instrumenta rrotatore

  • Tarifa te arsyeshme per sherbimin e ofruar

PERSHTYPJE TE PACIENTEVE

ardian sula
06-10-2015
prestazioni ottime, personale qualificato, studio accogliente. sono stato molto soddisfatto. lo consiglio

Stafi i mjekeve e klinikes

Alba Bllaca (Fani)

Alba Bllaca (Fani)

Mjeke Stomatologe

Florian Bllaca

Florian Bllaca

Kirurg Maksilofacial

Klajd Druga

Klajd Druga

Mjek Stomatolog

Lorela Lahe

Lorela Lahe

Mjeke Stomatologe

Konsulte Online
Emer Mbiemer (*)

Please type your full name.
Numri i telefonit (*)

Invalid Input
E-mail (*)

Invalid email address.
Ngarko grafine

Invalid Input
Subjekti

Invalid Input
Pershkrimi (*)

Invalid Input

  

Klinika AlbdentaL. All rights reserved.

© 2020 AlbdentaL. All Rights Reserved. Designed By Oxygen Web Studio