Pershtypje nga Pacientet

Shkruaj pershtypjen tende
ardian sula
06-10-2015
prestazioni ottime, personale qualificato, studio accogliente. sono stato molto soddisfatto. lo consiglio
Rejsi Hima
13-11-2014
Mund te konfirmoj qe eshte klinika me standartet me te larta ne qytetin e Durresit por jo vetem.. Profesionalizmi, siguria e igjena jan karakteristikat kryesore qe e bejne kete klinike kaq cilesore! Staff i mrekullueshem sidomos Dr. Alba e Dr Flori. Ju faleminderit per sherbimin.
iri
08-07-2014
a mund te me thote njeri se si mund ta kontaktoj kete klinike ose te me jape adresen.ju faleminderi!
Guest
08-07-2014
me falni a mund te me thote njeri adresen e plote te klinikes ose te me jape nje numer kontakti. ju falimenderit!
Guest
17-03-2014
Duke ju uruar mbaresi ne punen tuaj fisnike e te veshtire ,dua te pyes pasi kalon fa za e pare e implanteve ku e kupton doktori qe jane gati per fazen e dyte,pasi kam degjuar rastesisht biseda per nje interesim te tille!Behet grafi a ku te di une?
Nicole
08-03-2014
Ottima clinica dentale!!!
Proffesionalità, gentilezza e pulizia!!!
Bravissimi Dottori.
dn2y32Guest
25-01-2014
sono il sig donato vi posso consigliare questa clinica per la professionalita, sicurezza, pulizia
Arlind Hoxha
05-12-2013
Shume i kenaqur me sherbimin dhe te gjithe stafin.Ndjenje pergjegjesie dhe sherbim i shpejte dhe i sakte.Ju faleminderit.
Ermira Shehu
29-03-2013
Tani me e madhe.Kapacitet me shume.
Majlinda Lazimi
25-03-2013
Ne nje vend ku investohet vazhdimisht ne teknologji,pajisje e sherbim gjithnje ka te ardhme.Cilesine,rehatine,pajisje moderne,tarifa te arsyeshme,mjek model .Kete gjeta tek ju.
Vilma Shkurti
17-10-2012
sherbimi vertet shume profesional, stafi i mrekullueshem . komplimenti dr Flori, Klajdi e dr Alba.
Michele Guardia di Finanza
25-06-2012
COMPLIMENTI PER LA PULIZIA, LA PROFESSIONALITA\' E LA PAZIENZA. SONO BRAVISSIMI MEDICI E HANNO LE ASSISTENTI MOLTO CORDIALI E SIMPATICHE. CONSIGLIO A TUTTI QUESTO STUDIO DENTISTICO.
Ardi Omeri
18-08-2011
me e mira ne absolut, si ne aspektin profesional dhe edukativ ne sjelljen me pacientin nga i gjithe stafi. krenar qe jam bashke qytetar me dr. Florin dhe stafin e Tij
Ledio Shehu
27-06-2011
Tani me ndryshe...
Brunilda Pajo
26-06-2011
SHUM FLM PER SUPORTIN DHE QETESIN QE E KARAKTERIZON DOKTOR KLAJDIN NDJEHESH VERTET SHUM MIR DHE KOMOD,GJITHASHTU FALENDEROJ EDHE DOKTOR FLORIN BRAVO NJE KIRURG I ZOTI DHE ME KUALITET TE LART NE KLINIKEN ALBDENTAL NDJEHESH I QET KOMOD DHE NEN VEMENDJE MAKSIMALE BRAVO TE MADHE TE GJITHSTAFIT JENI TE MREKULLUSHEM
Silvana Shkurti
28-10-2010
Nje ambjent i konceptuar per te te ofruar ndjesine e rehatise , larg frikes , afer nje sherbimi vertet shume profesional .
Eva Aleksi
11-10-2010
Dr.Alba .Desha te te falenderoja shume per embelsine qe tregove me mua kur kryeja seancat e zbardhjes se dhembeve .Dikur i shikoja me zili dhembet aq te bardhe , po sot i kam vete fale punes tende.Ju ecte mbare.
Fatos Lazimi
25-09-2010
ben baba te te ngjaje,me e mira jo ne durres po ne shqiperi
Fatmir Behluli
30-08-2010
Floro, ju uroj gjithe te mirat. Faleminderit qe kishe bere nje pune te mire me dhembet e Mozes. Kishte ndryshuar kurora e dhembeve. Te gjitha keshillat qe i ke dhene do ti vazhdoj. Ju ben te fala Moza Tepshi e Fatmir Behluli, juve dhe familjes suaj.
Marsida Teliti
13-08-2010
nje klinike qe ofron nje kombinim te shkelqyer te standarteve me te larta ne te gjitha aspektet e trajtimeve e drejtuar nga nje staf teper profesional ne nje ambient asaj mireprites
Marsida Fani
16-06-2010
Kam besim te plote tek dr. Alba per pergatitjen e saj profesionale dhe humanizmin e spikatur.
Indrit Kellici
02-06-2010
Shembull i korrektesise, profesionalizmit dhe mjeksise bashkekohore.
Eugen Dushallari
06-05-2010
Shume me ndryshe ....
Elona Balla
21-04-2010
Sigurisht qe jeni klinika me e mire ne durres!!

( ! ) Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; RSAdapter has a deprecated constructor in /home/albdeco/public_html/administrator/components/com_rsform/helpers/legacy.php on line 11
Call Stack
#TimeMemoryFunctionLocation
10.0003396552{main}( ).../index.php:0
20.05184812816Joomla\CMS\Application\SiteApplication->execute( ).../index.php:49
30.188812042376Joomla\CMS\Application\SiteApplication->render( ).../CMSApplication.php:202
40.188812042416Joomla\CMS\Application\SiteApplication->render( ).../SiteApplication.php:778
55.249313845144Joomla\CMS\Document\HtmlDocument->render( ).../CMSApplication.php:1044
65.249313845144Joomla\CMS\Document\HtmlDocument->_renderTemplate( ).../HtmlDocument.php:567
75.274614208496Joomla\CMS\Document\HtmlDocument->getBuffer( ).../HtmlDocument.php:793
85.274714208576Joomla\CMS\Document\Renderer\Html\ModulesRenderer->render( ).../HtmlDocument.php:501
95.274714209032Joomla\CMS\Document\Renderer\Html\ModuleRenderer->render( ).../ModulesRenderer.php:47
105.274814210008Joomla\CMS\Helper\ModuleHelper::renderModule( ).../ModuleRenderer.php:98
115.275314232216include( '/home/albdeco/public_html/modules/mod_rsform/mod_rsform.php' ).../ModuleHelper.php:200
125.282315076768require_once( '/home/albdeco/public_html/administrator/components/com_rsform/helpers/rsform.php' ).../mod_rsform.php:16
135.284915239936RSFormProHelper::getLegacyAdapter( ).../rsform.php:35

Konsulte Online

Emer Mbiemer(*)
Please type your full name.

E-mail(*)
Invalid email address.

Numri i telefonit(*)
Invalid Input

Subjekti
Invalid Input

Pershkrimi(*)
Invalid Input

Ngarko grafine
Invalid Input

Provo qe nuk je robot(*)
Provo qe nuk je robot
Invalid Input

  

Klinika AlbdentaL. All rights reserved.

© 2020 AlbdentaL. All Rights Reserved. Designed By Oxygen Web Studio